Den jako každý jiný

26. února 2016 v 23:58 | Baryys |  Můj den
Hned ráno ve škole jsme celá třída řešili, že nemůžeme pít o hodinu. Nechápu, co učetolům vadí, když se někdo napije, když má žízeň. Samozřejmě to ti blbci nezapomněli napsat do školního řádu. Když jsme to řešili s naší Náčelnicí (tak říkáme naší třídní), tak nám odpověděla, že od toho abychom se napili, jsou přestávky. Ale co když nebudu mít zrovna žízeň nebo je někdo nemocný?
Mamka mého přítele mi řekla, ať si zajdu k doktorovi, ten mi napíše papírek, že si mohu pít kdykoliv budu chtít, což já udělám, abych mohla provokovat a vysmívat se tý jedný učitelce, která to doslova nenávidí.
Dnešní den mi okořenila moje kamarádka, s kterou se kamarádíme už od základní školy, která mě prosila, abych jela k ní domů, což jsem také uděla. Já totiž nedokážu nikomu říct ne, nehledě na to, že jsem jí půjčila peníze, pak ještě nějaký holce, s kterou jsem se viděla asi tak dvakrát, a pak jí vídám před vchodem naší školy. Jsem kráva. Taky se mi ty peníze nemusí vrátit, já vím.
No s kamarádkou jsme řešili to, že jí někdo dal na facebook nahou profilovku, když byla zrovna v práci. netušíme ani jedna, kdo by jí tohle udělal, ale dnes se rozhodla jít po několika dnech do školy, jelikož to samozřejmě viděla celá škola i profesoři. Jeden profesor jí na tu fotku řekl tohle: "Ber to takhle, alespoň jsi teď slavná. No a někteří za to dostávají dokonce i zaplaceno."
Prostě normální nudnej den, jak jinak. Mamce jsem se celý den vyhýbala, až do večera, kdy na mě začala nadávat, že jsem jí lhala, protože jsem svoji sestru poprosila, jestli by mi nevyvenčila psa, což jsem mamce neřekla, ale to je normální, mamka se naštve kvůli každé kravině. Taky se jí nelíbilo to, že jsem hned po škole jela ke kamarádce, kde si mě na večer vyzvedl můj kluk a já jela k němu a ted kolem jedenácté mě odvezl domů. Co blbne?
Mami, je sakra pátek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama