K čem to všechno?

29. února 2016 v 20:41 | Baryys |  Můj den
Než začnu psát o mém nemsyslném dnu, tak se musím pochlubit, jak skvělého mám přítele!
V sobotu mě chtěla překvapit tím, že mě někam vezme, nakonec mě vzal do Prahy(moc do Prahy nejezdíme, jsem z vesnice, tak tam jedu jednou za uherský rok s kamarádkou na nákupy a mamka v Praze byla snad před sto lety!). Vzal mě do KFC na twistera, pak jsme se jen tak poflakovali na Zličíně, ale spíše hledal nějaké společenské tričko na maturitní ples, ale žádné se mu nelíbilo, to já bych si toho koupila, kdybych měla možnost. Následně mě vzal na letiště k přistávací dráze. Vím, že je to hloupost, ale bylo to naprosto dokonalé. Nikdy to pro mě žádný jiný kluk neudělal, i když je pravda, že jsem se klukům poslední rok stranila.
Abych se vrátila k tomu, co jsem chtěla původně napsat, tak musím začít hned nebo to zapomenu, jak se znám.
Dnes jsme měli opět matematiku s našim Náčelníkem(třídní profesorkou) a probírali jsme kombinatoriku(čísla jsou psána ve zlomku, ale bez zlomkové čáry). Pěkná hovadina.
Když máme matematiku nebo český jazyk, často přemýšlím nad tím, zda to někdy ve svém životě využiji, Učitelka rozhodně nebudu, tak k čemu mi to je? K čemu mi je nějaký spisovatel ze sedmnáctého století? Který ještě píše o nějakých absurdních věcech, která mě vůbec nezajímají? K čemu nám je vůbec maturitní seznam! NIkdo, kromě učitelů, tohle v životě nepotřeboval! Samozřejmě jednoduché počty máme, abych nebyli totálně blbí, procenta jsou také důležitá i trojčlenka je potřeba k vypočítání třeba pesticidů na pole, ale to ostatní? Proč nás neučí, co budeme v životě potřebovat, abychom se na všechno tak nějak mohli připravit?
Matematika je prý k tomu, abychom byli chytřejší, ale já si akorát připadám ještě blbější než jsem. S matematikou si rozhodně nerozumím a doslova se modlím za dobré známky. Český jazyk je pro mě jednoduchý, neučím se na něj, ale spisovatelé mi přijdou k ničemu. Rozhodně mě nezajímá, že měl William Shakespear sedm sourozenc" Koho zajímá, že já mám sestru? Nikoho to ani zajímat nebudou, tak proč já bych se měla zajímat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JudithJearf JudithJearf | E-mail | Web | 5. března 2017 v 0:36 | Reagovat

wh0cd53949 <a href=http://buypropecia2017.com/>Propecia Online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama