Už mě to štve

27. února 2016 v 21:00 | Baryys |  Můj den
Moje dny vypadají snad stejně, už mě to nebaví. Nemohu nic!
Před dvanácti lety mi zemřel otec a já to nenesla dobře, byla jsem ve stresu, až jsem skončila nejprve u psychologa, pozdějí v motole u psychiatra. To byl začátek mého "špatného období". PO nějaké době bylo vše v pohodě, později okolo deseti se ten stres vrátil a já to nesla špatně, začal mi chybět táta, začala jsem se kvůli tomu řezat, a tak se to táhlo do mých patnácti let, kdy jsem začala drasticky hubnout. Propadla jsem anorexii, která mě vytáhla z deprse, najednou jsem se necítila tak prázdná, byla jsemšťastná, byla jsem více sebevědomá, ale i to skončilo a já se zase vrátila k depresím, kdy jsem se pokusila zabít.
Mamku pustili z práce (našla mě v posteli sestra) a já si myslela, jak na mě mamka bude hodná, že si mě vyslechne, ale bylo to úplně jinak. Začala na mě křičet a já začala brečet ještě víc, vím, že to neměla se mnou lehké, ty záchvaty breku, kdy jsem skoro vůbec nemluvila s nikým a nechodila jsem ven. Kamarády jsem měla jen pár ve třídě. Nakonec jsem chodila k dvěma paním a vše zase bylo v pohodě, byla jsem zase šťastná.
Dnes se to zase vrací. Našla jsem si přítele, s kterým jsem štastná, ale mamka neustále po mně, chce abych se učila několik hodin deně a já nemám na sebe čas. Je to stále to samé dokola. Po škole přijedu domů, doma se učím, večer pro mě přijede můj kluk, s kterým jsem chvilku, pak mě odveze domů, já se umyji a jdu spát. Takhle to je pořád dokola a mě to začíná štvát, nemám na sebe čas ani o víkendu, to se učím celý den, ani z pátku na sobotu jsem nemohla spát u kamarádky, protože v sobotu ráno musím vstávat, abych vytřela a mohla se učit do večera, kdy pro mně zase přijede můj přítel.
Štve mě, že nemám na sebe čas. Jakože jsem dříve nejedla a já teď nemám čas ani na cvičení, abych se udržovala ve formě, tak je to pro mě velice stresující, ani nemám čas se uklidnit čtením, což jsem dříve dělala téměř každý den. Nejhorší na tom je, že jsem na škole, která mě nebbaví, chtěla jsem jít na úplně jinou školu.
Se svojí dlouhodobou kamarádkou Natty jsem to řešila a přemýšlela jsem o tom, že se s ním rozejdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama