Tak mě pustí nebo ne?

17. března 2016 v 18:05 | Baryys |  Můj den
Včera byla moje mamka ve škole, však víte, zeptat se na mě. Jak jistě tušíte, žádná slává moje známky nejsou, a proto jsem jí některé známky zatajovala jako většina studentů v této republice. Samozřejmě si promluvila snad s celým sborem, jak to u ní bývá.
Jedna profesorka, která mi už nějakou dobu tvrdí, že mě nepustí k maturitě(od konce třetího ročníku mi to tvrdí), tak mamce zase tvrdí úplný opak, že mám ještě do konce čas. Jen pro informaci, z toho předmětu jsem dostala z písemek a zkoušení asi pět pětek a jednu trojku. Nevím, jak to stihnu do měsíce dohnat.
Další profesor, řekl mamce, že mě pustí, když dostanu dobrou známku, což jsem dnes splnila. Dnes mě potkal na chodbě a řekl mi, že by bylo lepší kdybych propadla a zopakovala si celý ročník! Zbláznil se? Jak já se těším, až z té školy vypadnu a on chce, abych tam zůstala! A navíc na tento předmět se vůbec neučím, kromě přestávek, kdy si to přečtu jednou nebo dvakrát a dostanu za tři, i když tento měsíc jsem dostala za čtyři, ale to byla výjimka.
Ti učitelé opravdu neví, co mluví. Pokaždé tvrdí něco jiného. Mluví podle toho, jak se vyspí a na svých studentech si vylévají zlost. Je to práce jako práce a tam by měli soukromí a svoji náladu odložit stranou, i když chápu, když je naštve nějaký student, to pochopím, ale když výs naštve jejich dítě? To by do školy neměli tahat. Můj názor.
Učitelé jsou opravdu zvláštní. Pozná se na nich, zda ve škole byli jako studenti oblíbení nebo ne. I to se podepíše na způsobu učení a chování ke studentům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 muj-denik-hubneme muj-denik-hubneme | Web | 20. března 2016 v 20:34 | Reagovat

Také mám občas pocit, že jeden den učitel tvrdí to a druhý zase něco jiného, opravdu asi hodně záleží na náladě... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama