Ženy zlatokopky, muži zlatokopové

12. března 2016 v 21:37 | Baryys |  Mé myšlenky, nápady
To, že ženy jsou na peníze je známá věc, samozřejmě ne každá žena jde po penězích. Ženy zlatokopky se odsuzují, ale muži zlatokopové podle ostatních neexistují nebo se o tom nemluví. Je to jako s nymfomanií. Je jen žena nymfonka, ale muž závislý na sexu je úplně normální.
Abych se přiznala tak i já si přeji muže, který je finančně zajištěný. Nedovedu si představit, že bych žila s mužem, který by byl neustále doma. Chci do světa, nechci jen sedět doma. Chci hodit nakupovat, chci si jezdit v lepších autech jako je audi a bmw. Vím, že si toto jiste vysnila spousta holek a zřejmě se mi to ani nesplní, ale snít si to mohu ne?
Abych začala psát, co jsem to vlastně chtěla napsat, tak musím hned začít.
Když mi včera sestra něco řekla v našvanosti o mém příteli, tak mě to donutilo přemýšlet nad naším vztahem. Proč se mnou je? Líbím se mu? Je na mě něco speciálního? Donutilo mě to hodně přemýšlet hodně a podívat se na to z jiného pohledu. Je se mnou kvůli penězům? Nejsme bohatá rodina, ale je pravda, že já i a sestra máme vše, co jsme si přáli. V poslední době mluví neustále o tom, jak se těší na nové auto, které mi koupí babička s dědou, protože i sestřenice dostala auto. Na účtě, na který mi mamka nešetřila sto tisíc, od babičky jsem dostala dvacet, pak ještě z pojistky dostanu okolo osmdesáti tisíc. Vím, že je to hodně peněz, ale já si to šetřím, až se někam budu stěhovat. Můj sen je Anglie. Do toho ví, že nejspíš budu dědit rodinný dům se zahradou. Každý rok jezdíme na dovolenou, také jsme byli i v Tunisu. Ja byla dvakrát v Anglii a jednou v Nizozemsku, kde to bylo úžasné a rozhodně bych tam někdy jela znovu.
Taky se dozvěděl, že babička s dědou mám dávají peníze,ale to je proto, že mamka je na nás sama, jelikož táta zemřel.
Jednou jsem slyšela, jak to říká svému kamarádovi, že mám prachy a dostanu auto. Copak mi záleží jen na tom? Nebo si myslí, že těma penězma, které mi mamka našetřila, tak zaplatím jeho dluhy?
Vyložila jsem si to špatně? Nebo je to tím, že si jsem v tomhle vztahu nejistá?
Jaký je váš názor?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - El - El | Web | 13. března 2016 v 21:20 | Reagovat

Abych byla upřímná, i já vždycky toužila po klukovi, který se něco může dovolit. Ale tak si to představuje snad každá dívka a kdo by chtěl chudáka, že? Zní to strašně, hlavně když pomyslím na to, že svýho kluka mám ráda... Nicméně, s pravdou půjdu ven, on sám je z bohaté rodiny a lhala bych, kdybych řekla, že mi na tom vůbec nezáleží. Ale můžu o sobě říct, že si jako zlatokopka nepřipadám, nežádám od něho nic a mám ho ráda, kdežto zlatokopky mají rádi pouze sebe a peníze.

Co se týče tvé situace, nemůžu hodnotit přesně, ale zkus si o tom popovídat třeba s rodiči, co si o tom myslí o ni a potom zkus nějak zjistit, přesvědčit se o tom, že tě má rád a není s tebou jenom pro peníze :) Jinak zastávám stejný názor :D

2 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 14. března 2016 v 6:10 | Reagovat

zajímavé

3 princess-baryys princess-baryys | Web | 14. března 2016 v 6:25 | Reagovat

[1: Díky js tvůj komentář i za radu . :)
Nejvíce mě štve, že se změnil a chová se ošklivě.  Zkusím tomu dát čas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama