Sestra se k nám neumí chovat!

23. května 2016 v 18:13 | Baryys |  Mé myšlenky, nápady
Nikdo není svatý, dokonalý, ani já a mamka nejsme, ale zase si myslím, že takové chování od sestry si nazasloužíme. Taky mám své chvilky, kdy jsem nepříjemná na ostatní, pak toho lituji, ale nejsem schopna se omluvit.
Mojí sestře je patnáct let a má hroznou pubertu. Může za její chování to, že ji mamka příliš rozmazlovala?
Dnes odjela se svojí školou na výlet na kole. Kvůli ní jsem vstávala, abych dohlídla na to, zda má vše. Už samotné balení včera bylo strašné. Když jí mamka chtěla dát pláštěnku, tak začala na ní sprostě nadávat a to jí nic mamka neřekla.
Ráno hledala klíče od kočárkárny, kde máme kola. Samozřejmě začala nadávat na mě, že jsem jí je schovala. Chtěla jsem ji povědět, že o klíčích nic nevím. Proč bych jí je schovávala? Každý je rád, že odjede na dva dny. Bude klid. Ale ona mi okamžitě řekla, abych držela hubu. Pak to svedla na mamku, že si je vzala. Začala jí nadávat do p**i, což je normální, zvykli jsme si.
Klíče se našli v její kapse i kraťas.
Od rána nedala mamce vědět, zda dojeli. Nic. Ani jí neodepíše. A to vše kvůli dovolené.
Mamka nám zaplatila dovolenou koncem června. Nezeptala sestry, zda tam chce jet. Samozřejmě nechce a najednou chce být ve škole. Je to pro ni životně důležité. Minulý rok jsme jeli ve stejnou dobu do Itálie, a to jí nevadilo. Egypt jsem vybrala já. Do Egypta jsem chtěla od malička konečně se mi to splní. Nemluví na mamku a psychicky ji trestá.
K

Máme společný pokoj a i o školu je dlouho do večera na notebooku a svítí mi s ním do obličeje. Když ji pozádám, zda by se nemohla otočit, tak na mě začne zase sprostě nadávat do p**i a tak. Pak, že kvůli mě nemůže nic a všechno namtna ní vadí.
Když na mě začne z neznámého důvodu nadávat a nemluví na mě, tak je mi to opravdu líto. Párkrát jsem večer i plakala. Člověka tohle zamrzí.
Samozřejmě se párkrát chovala ke mně opravdu pěkně. Několikrát se mě i zastala, když na mě mamka hubovala. Držela mě za ruku, když jsem byla na tom špatně a zavolala mamce, která přijela z práce.
Nemluví na nás a pomlouvá nás u svých kamarádech. Proč to dělá? Chová se takto i ke své kamarádce. Jednou na ní byla ošklivá a N.( její kamarádka ) za ní utíkala bosa, aby ji stihla a to se k ní chovala ošklivě, až ji rozbrečela.
Nechápu ji, proč nám to dělá. Jak jí mám vysvětlit, že se chová špatně? Někdy si myslím, že by potřebovala dostat přes hubu.
Nevíme, co s ní. Její chování je neomluvitelné. Takhle by se chovat neměla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 27. května 2016 v 23:03 | Reagovat

časem to bude lepší :) každej to nejak má no :(

2 Aiki Aiki | Web | 28. května 2016 v 12:42 | Reagovat

Jo, to znám. Mám sice bratra, ne sestru. jsme dvojčata a pokoj máme taky spolu, protože nemáme velký barák a nemůžeme si dovolit aby měl každý svůj vlastní pokoj.

Ale znám to. Bratr se chová stejně.
Chce to čas. Když ji budeš chvílu ignorovat, buď to pomůže, nebo to bude ještě horší...

Ono puberta je svině. Já dětství v podstatě neměla. A puberta se mě vcelku obloukem vyhla, i když nějaké ty změny nálad mám též. to asi každý.

Pak je možné zkusit psychologa, ale to může být stejný. Buď to bude lepší, nebo ne.

3 princess-baryys princess-baryys | Web | 31. května 2016 v 11:32 | Reagovat

[2]: Díky za radu :)
Mě se také puberta vyhla, tak jí má sestra asi za obě dvě.

4 Annie Annie | 10. srpna 2016 v 11:52 | Reagovat

Ahoj, vím moc dobře jak ti je. Od tý doby co se narodil můj bratr tak jsem s ním taky v jednom pokoji, Je mu šestnáct. Až na to že on dělá něco si myslím horšího než tvoje sestra. Nemám klid. Většinou hraje na pc nějaký hry a to jak u toho řve a vzteká se snad ani není možný. Hádám se s ním skoro denně ať respektuje to že jsme v pokoji oba ale akorát on seřve mě že jsem p*ča a ať držím tlamu. Nejhorší na tom je že mí rodiče si prostě jen zavřou dveře a i když si jim furt na to stěžuju je jim to jedno. A to je a tom nejhorší. Naštěstí se budeme brzy stěhovat a my dva po patnácti letech v jednom pokoji půjdeme konečně od sebe. Držím palce a ať máš pevné nervy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama