Jsem snad kariéristka?

27. listopadu 2016 v 10:09 | Baryys |  Mé myšlenky, nápady
Moje sestra mě donutila zamyslet se sama nad sebou a přiznat si jednu věc. Záleží mi více na studiu a kariéře než scházení se s kamarády.
Moje sestra se zase rozčilovala nad tím, že nechci jít s ní a jejíma kamaráda ven.
Za prvé má sestra je mladší a nechci s ní chodit ven, jelikož si s ní nemám, co říct. Nebaví mě drbat ty její kamarády, které ani neznám. Chodí pít, což mě nebaví. Ráda se napiji někde na oslavě nebo diskotéce než ''chlastat'' někde venku.
Za druhé nemám čas. Snažím se čas věnovat studiu. Momentálně jsem na druhé střední škole a letos mě čeká již druhá maturita. Dokonce se chystám podat si přihlášku na bakaláře, na medicínu.O víkendu si odpočinu a nechce se mi ven, jelikož mě to vyčerpává. V neděli mám trénink od hasičů a to jsem s kamarádama, který jsou přes týden v práci a já na intru.
Myslím, že celá moje generace, která se narodila po roce 90, tak jsou většinou také kariéristi. Více se zajímají o budoucnost. Dříve bylo normální provdat se ve dvaceti dnes ve dvaceti studií a zajímají se o budoucnost, než o rodinný život. Dnes má téměř každý dítě kolem třicítky. Sama tak plánuji děti a provdat se. Chci si vydělat peníze a udělat kariéru, abych se mohla postarat o děti, které chci. Chci pomoci i mamce po finanční stránce. V dnešní době jsou peníze velmi důležité. Bez peněz ani nemáte pořádné studium. Moje bývalá spoluzačka nedodělala střední školu, jelikož neměli peníze, tak musela do práce. A to už byla ve třetím ročníku a chyběl jí rok do maturity.
Popravdě? Ani se mi nechce pracovat někde v továrně jako mamka. Chci mnohem lepší místo na vyšší pozici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama